Subscribe to Printed Magazine

To experience the monthly printed XOXO The Mag, please subscribe using PayPal or Mobile Payment (Mikroödeme)options below.
 

*** Important note
As you know XOXO The Mag is one of its kind and FREE of CHARGE. We only ask you to pay for the shipment costs, not for the magazine itself.
 

*** Another note if you're an international subscriber, XOXO The Mag, as a printed magazine, is in TURKISH.
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Aylık XOXO The Mag dergimizin adresinize teslim edilmesi için, PayPal veya Mobil ödeme (Mikroödeme) seçeneklerinden birisini kullanarak gönderim listemize kayıt yaptırabilirsiniz.

XOXO The Mag ÜCRETSİZ bir dergidir, sadece bölgelere göre belirlenmiş kargo ücreti karşılığında derginiz adresinize gönderilecektir.

 
XOXO The Mag aboneliğiniz için kargo bedelini PayPal kullanarak ödeyebilirsiniz. PayPal ile ödeme sayfasında, hesabınızda para olmasa bile kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
 
 
 
PayPal - The safer, easier way to pay online!
     
   
 

Avea, Turkcell veya Vodafone abonesi iseniz cep telefonunuzdan ödeme yapabilirsiniz.
XOXO The Mag kargo ile gönderim bedeli 45.00 TL (KDV Dahil)dir.
7979 kısa numarasına gönderilen her SMS Avea ve Turkcell hatlarından 50Kr (KDV ve öİV dahil) Vodafone hatlarından 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir.


Operatör logolarına tıklayarak açılacak sayfada cep telefonu numaranızı girerek ödemenizi yapabilirsiniz.

Derginizi adresinize gönderebilmemiz için, ödemenizi onayladıktan sonra açılacak olan sayfada bilgi formunu eksiksiz olarak doldurmayı unutmayın!
 

AveaMobilödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
TurkcellMobilödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Vodafone Mobil ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


Mobil ödeme servisi Mikro ödeme AŞ tarafından sağlanmaktadır.

www.mikro-odeme.com