XOXO The Book
XOXO The Mag

Managing Editor

CO Prodüksiyon ve XOXO The Mag genişlemeye devam ediyor! Bu süreçte bizimle çalışacak, iletişim gücü kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, kreatif, nabız tutabilen, dijital içerik oluşturmakta yetkin ve elbette etkin yazım gücüne sahip Sorumlu Editör arıyoruz.

XOXO Dijital’in yayın planının oluşturulmasında aktif  rol alabileceğinize, içerik üretimini koordine/ kontrol edebileceğinize, dönemsel olarak raporlamasını yapabileceğinize, diğer departmanlar ile iletişim halinde çalışabileceğinize, moda, tasarım, sanat, yaşam stili konularında ve yaratıcılık hususunda her daim üretken olduğunuza veya olabileceğinize inanıyorsanız, bize yazmalısınız.  

Üniversite mezunu olmanız, Türkçe dışında en az bir dil konuşup yazabilmeniz, en az üç yıl dijital medya tecrübenizin olması, yoğun iş koşullarına alışık olmanız gibi gereklilikleri de hatırlatalım. Tabii ki başvuru yapacak erkek adayların da askerlikle bir ilişiğinin bulunmaması gerekiyor.

CO Prodüksiyon ve XOXO The Mag ailesinde tam zamanlı bir çalışan olduğunuzda, yeni/eski trendler ve yükselen/alçalan değerler hakkında orijinal içerik üretmeniz/üretimde aracı rolü üstlenmeniz, sosyal medya trendlerine hakim olmanız, fotoğraf çekimlerinde rol almanız, metin düzeltmeleri ve okumalar yapmanız vb. istenecektir.

CV’ler için: jobs@coistanbul.com

Customer Relations Manager
Peynirden Heykeller