XOXO The Book
XOXO The Mag

Customer Relations Manager

CO Prodüksiyon ve XOXO The Mag genişlemeye devam ediyor! Bu süreçte bizimle çalışacak, iletişim gücü kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın ve kreatif Müşteri Temsilcisi arıyoruz. 

Planlama ve süreç yönetimi yapabileceğinize, kreatif ekip ve müşteri arasındaki iletişimi yürütebileceğinize, departmanlar ile iletişim halinde çalışabileceğinize, sorumluluk ve risk alabileceğinize, moda, tasarım, sanat, yaşam stili konularında ve yaratıcılık hususunda her daim üretken olduğunuza veya olabileceğinize inanıyorsanız, bize yazmalısınız.  

Üniversite mezunu olmanız, Türkçe dışında en az bir dil konuşup yazabilmeniz, en az üç yıl ajans tecrübenizin olması, yoğun iş koşullarına alışık olmanız gibi gereklilikleri de hatırlatalım. Tabii ki başvuru yapacak erkek adayların da askerlikle bir ilişiğinin bulunmaması gerekiyor.

CO Prodüksiyon ve XOXO The Mag ailesinde tam zamanlı bir çalışan olduğunuzda, yeni/eski trendler ve yükselen/alçalan değerler hakkında orijinal içerik üretmeniz/ üretimde aracı rolü üstlenmeniz, sosyal medya trendlerine hakim olmanız, fotoğraf çekimlerinde rol almanız istenecektir.

CV’ler için: jobs@xoxothemag.net

The Fat Brad
Managing Editor