XOXO The Book
XOXO The Mag

Food Editor

CO Prodüksiyon ve XOXO The Mag genişlemeye devam ediyor, yeni nesil gastronomi dergimiz FEED Magazine çıktı bile. Bu sebeple, dergi içeriklerinde ve feedmag.net web sayfamızda fikirler üretip aktif olarak çalışacak, kreatif, nabız tutabilen ve elbette etkin yazım gücüne sahip tam zamanlı bir junior gastronomi editörü arıyoruz. Yeme-içme konusunda öncelikli olmak üzere, yerel ve uluslararası trendler, yemek kültürü, şefler, uluslararası ve yöresel mutfaklar, tasarım, ve yaşam stili konularında ve yaratıcılık hususunda her daim üretken olduğunuza veya olabileceğinize inanıyorsanız, bize yazmalısınız.  

Üniversite mezunu olmanız, Türkçe dışında en az bir dil iyi seviyede konuşup yazabilmeniz, yoğun iş koşullarına alışık olmanız ve iletişim yeteneklerinizin de güçlü olması gibi gereklilikleri de hatırlatalım. Tabii ki başvuru yapacak erkek editörlerin de askerlikle bir ilişiğinin bulunmaması gerekiyor.

CO Prodüksiyon, FEED Magazine ve XOXO The Mag ailesiyle çalıştığınızda, sizden bizim bahsetme olasılığımız olan yetenekler, yeni/eski trendler ve yükselen/alçalan değerler hakkında orijinal içerik üretmeniz/üretimde aracı olmanız, röportajlar, metin düzeltmeleri, tercümeler ve okumalar yapmanız vb. istenecektir.

CV’ler için: jobs@coistanbul.com

Özgür Ersel
İsimler Belli