XOXO The Book
XOXO The Mag

Fashion Editor

CO Prodüksiyon ve XOXO The Mag genişlemeye devam ediyor. Basılı ve dijital yayın içerikleri için fikirler üretip aktif olarak çalışacak, kreatif, nabız tutabilen ve elbette etkin yazım gücüne sahip Moda Editörü arıyoruz. Moda ve yaşam stili konularında öncelikli olmak üzere, her daim üretken olduğunuza veya olabileceğinize inanıyorsanız, bize yazmalısınız.  

Üniversite mezunu olmanız, Türkçe dışında en az bir dil konuşup yazabilmeniz, en az iki yıl basılı yayın tecrübenizin olması, yoğun iş koşullarına alışık olmanız gibi gereklilikleri de hatırlatalım. Tabii ki başvuru yapacak erkek editörlerin de askerlikle bir ilişiğinin bulunmaması gerekiyor.

CO Prodüksiyon ve XOXO The Mag ailesinde tam zamanlı bir çalışan olduğunuzda, sizden bizim bahsetme olasılığımız olan yetenekler, yeni/eski trendler ve yükselen/alçalan değerler hakkında orijinal içerik üretmeniz/üretimde aracı olmanız, fotoğraf çekimlerinde rol almanız, çekimlerin hazırlık sürecindeki her aşamada titizlikle çalışmanız, ayrıca röportaj ve metin düzeltmeleri yapmanız vb. istenecektir.

CV’ler için: jobs@coistanbul.com

Clearest Blue
#LFW: Autumn / Winter 2016 Part 1