XOXO The Book
XOXO The Mag

En Açılası KonserV!

Uluslarası Caz Günü’nü Garanti Caz Yeşili’nin dört farklı mekandaki konserlerinin hepsine yetişmek için KonserV’den yardım alabilirsiniz.

Önümüzdeki Pazar, yani 30 Nisan günü, tüm dünyada coşkuyla kutlanacak bir bayram. Uluslararası Caz Günü, bir değil, iki değil, tam dört yerde aynı gün gerçekleşecek bir konser serisi ile ülkemize de uğruyor. İster birinden çıkıp birine koşun, ister seçiminizi çeşitli yazı-turalarla belirleyin, hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğramayacağınız aşikar. Dünyanın farklı köşelerinden gelen, dinleyeceğimiz sanatçılar Garajİstanbul, ZorluPSM, Salon İKSV ve Babylon’da sahne alacak.

Uluslararası Caz Günü’nün heyecan verici programına şuradan erişebilirken, biletlerini de indireceğiniz KonserVe aplikasyonu aracılığıyla satın alabilir, hatta indirmişken biletlerinizi okutarak gelecek konserlere hediye bilet kazandıran puanları biriktirmeye başlayabilirsiniz.  KonserVe sayesinde hem süregelen kampanyalardan yararlanabilir, hem seçtiğiniz türlü türlü hediyelere sahip olabilir, hem de bilet okutarak biriktirdiğiniz her 500 puan ile Garanti Caz Yeşili, Salon İKSV, Babylon ve GarajIstanbul, Beyoğlu Hayal Kahvesi gibi mekanların neredeyse her etkinliğinden ve çeşitli festivallerden tercih ettiğiniz bir bileti bedavaya alabilirsiniz. Fırsatlardan kaçırmamak adına bu sanatsever uygulamayı bir an önce App Store’dan veya Google Play’den edinmek elzem!

20’inci yılını kutlayan Garanti Caz Yeşili’nin sponsorluğunda gerçekleşen etkinliklerin sanatçıları Türkiye’deki caz kadın vokallerinin önde gelen isimleri Ülkü Aybala Sunat & Elif Çağlar, öncesinde bir adet muazzam MadenÖktemErsönmez performansı içerecek avant-garde ve klasiğin deneyimli birleşimini sunacak Colin Stetson, kuzeyden bas gitar ve kontrbasın elinden çıkan kapsayıcı ve ritmik proje Jasper Hoiby’s Fellow Creatures, 17 yıldır rock-cazı hatmetmiş Get The Blessing ve bakır üflemelilerle caz manouche’a doyacağınız Flapper Swing feat. Antti Sarpila

Tags: Garanti Caz Yeşili Uluslararası Caz Günü Caz KonserV

Yazar: Bilge Nur Yılmaz
“Moda Sanattan Daha Fazla Sanattır”
Bu Çek-At Başka