XOXO The Book
XOXO The Mag

Dizi Yağmuruna Devam: İşte 10 Yeni Dizi!

Dizi dünyası hâlâ bir hikaye denizi hüviyetinde ve dizi yapımcıları da bu denizi sömürmeye kararlı. İşte yeni projelerden bazıları.

Behind Enemy Lines

Owen Wilson’ın başrolünü oynadığı 2001 yapımı aksiyon filmi Behind Enemy Lines, hikayenin birkaç farklı perspektiften anlatıldığı dizi versiyonuyla karşımızda olacak. FOX Network’te yayınlanacak olan dizinin pilot bölümünü McG yönetiyor. Dizinin başrolleriyse Gabriel Chavarria, Melia Kreiling, B.J. Britt ve Marg Helgenberger’e emanet.

 

The Crossing

Mültecilerin hikayeleri bu kez gelecekte geçen bir televizyon dizisinde anlatılacak! Başrolünde Fear The Walking Dead’den tanıdığımız Sandrine Holt’un yer alacağı dizi, bizleri günümüzden 250 yıl sonrasına götürüyor ve günümüzün sorunlarını gelecekte tartışıyor. Dizinin yayını ABC’de olacak.

 

Doomsday

ABC’nin bu yeni dizisinde konsept şu: 11 Eylül felaketinin ardından ABD hükümeti, en kötü senaryolara karşı hazırlıklı bir ekip kurmaya karar verir; tabii bu ekibin çalışabilmesi için bu en kötü senaryoların bir şekilde tatbik edilmesi gerekir! Başrollerde Rachelle Lefevre, Claire Holt ve Taye Diggs var.

 

For God and Country

NBC’nin yeni dizisi For God and Country’de birbirinden farklı kadın ve erkek askerlerin ölümden döndükleri maceralar konu edilecek. Dizide Anne Heche başrolde.

 

Ghosted

X-Files bir komedi dizisi olsa neler olurd? Bu fikirden yola çıkılarak projelendirilmiş gibi görünen FOX dizisi Ghosted, şüpheci bir detektifle paranormal olaylara inanan bir başka detektifin komik öyküsü. Dizide Craig Robinson ve Ally Walker başrollerde. 

 

Killer Instinct

Son olarak The Good Wife’ta izlediğimiz aktör Alan Cumning, New York polisine bir seri katili yakalamaları için yardıma soyunan eski bir CIA ajanını canlandırdığı CBS dizisi Killer Instinct’le geri dönüyor. Dizi, Jamer Patterson’un aynı adlı romanından beyazcama uyarlandı. 

 

Mission Control

The Martian’ın yazarı Andy Weir’in imzasını taşıyan bu CBS dizisi, gelecekteki astronotların kişisel ve profesyonel yaşamına odaklanan son derece enteresan bir proje olarak kayda değer görünüyor.

 

The Passage

Bilhassa yönetmen koltuğunda oturacak Ridley Scott, Matt Reeves gibi isimlerle heyecan yaratan FOX’un bu yeni projesi, dünyanın vampirler tarafından idare edildiği post apokaliptik bir gelecekte geçiyor. İnsanlığın tek umudu ise Amy adlı bir kız. 

 

Start Up

Scrubs’ın ve daha nice şahaneliğin yıldızı Zach Braff’ın evli ve çocuklu bir gazeteciyken, işini bırakıp kendi işini kurmaya karar veren Alex’i canlandırdığı bu ABC dizisi de yılın iddialı komedilerinden.

 

X-Men

Sinemada neredeyse sonuna geldiğimiz X-Men serisi, bu kez televizyonda şahlanacak gibi görünüyor. Yeni bir hikayeyle mutantların dünyasına balıklama dalacağımız dizinin başrolü True Blood’la hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Stephen Moyer’e emanet. Dizinin pilot bölümünüyse Bryan Singer’ın çekeceği söyleniyor.

Çin ❤️ İngiltere
Elif Koyutürk